... bo nie ma jak domowe jedzenie ...

Mączne, ziemniaczane, ryżowe

piątek, 16 grudnia 2011
BARDZO DOBRE W SMAKU.IDEALNE NA PIĄTKOWY OBIAD. U MNIE SĄ JEDZONE JAKO SAMODZIELNE DANIE Z DODATKIEM SURÓWKI A TAKŻE KECZUPU :)
wtorek, 27 września 2011
PYSZNE. BARDZO MOKRE, A TO OCZYWIŚCIE ZA SPRAWĄ SERA. MOŻNA JE JEŚĆ BEZ DODATKÓW. JEŚLI JEDNAK KTOŚ MA OCHOTĘ NA DODATKI TO WYBIERAMY WEDŁUG UZNANIA; DŻEM, SŁODKI SOS, ŚMIETANĘ Z CUKREM ITP. :)
niedziela, 18 września 2011
BRAK MLEKA NIE OZNACZA JESZCZE BRAKU NALEŚNIKÓW. PODCZAS SMAŻENIA CZUĆ ZAPACH ŚMIETANY. CIASTO WEDŁUG MNIE BYŁO TROCHĘ ZA GĘSTE WIĘC DODAŁAM JESZCZE 2 ŁYŻKI ŚMIETANY :)
środa, 27 lipca 2011
U NAS OD KILKU DNI WCIĄŻ POCHMURNO I CO CHWILĘ PADA. POGODA NAS NIE ROZPIESZCZA. DLATEGO POSTANOWIŁAM ZROBIĆ COŚ, CO NAS CHOĆ TROCHĘ ROZWESELI - SĄ TO NALEŚNIKI BISZKOPTOWE Z PYSZNYM SOSEM BORÓWKOWYM. NALEŚNIKI TE NADAJĄ SIĘ GŁÓWNIE DO JEDZENIA NA SŁODKO. SĄ BOWIEM BARDZIEJ PUSZYSTE OD ZWYKŁYCH. POLECAM JE WSZYSTKIM, KTÓRYCH TEŻ POGODA NIE ROZPIESZCZA I NIE TYLKO - PO PROSTU NA POPRAWĘ HUMORU :)
wtorek, 19 lipca 2011
ZWKŁE PIEROGI, ŚWIEŻE LUB ODSMAŻANE - A ILE DAJĄ SZCZĘŚCIA PODCZAS JEDZENIA, PRZYNAJMNIEJ MOIM DZIECIOM :)
wtorek, 12 lipca 2011
piątek, 08 lipca 2011
CZĘSTO KUPUJĘ KAJZERKI,LECZ OD PEWNEGO CZASU SAMA JE PIĘKĘ. NIE CO DZIENNIE ALE CO JAKIŚ CZAS. SĄ O WIELE LEPSZE - BO DOMOWE :)
UWIELBIANE PRZEZ MOJE DZIEWCZYNKI, ZRESZTĄ TAK JAK I WSZYSTKO CO ZROBIONE Z CIASTA. NAJLEPIEJ JAK BY CO DZIENNIE NA OBIAD BYŁY PIEROGI, KLUSKI ITP. :)
czwartek, 07 lipca 2011
TROCHĘ OWOCÓW, MAŚLANKI I RACUCHY Z SŁODKIM SOSEM NA KOLACJĘ GOTOWE. ŚWIEŻE, CIEPLUTKI PO PROSTU PYSZNOŚCIOWE :)
niedziela, 26 czerwca 2011
Klopsiki te robiłam pierwszy raz. Może to nic takiego ale mojej rodzince posmakowały. Można nimi zastąpić tradycyjne placki ziemniaczane :)
Akcja: Nie kradnij zdjęć! free counters
Free counters Durszlak.pl Top blogi
zBLOGowani.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów