... bo nie ma jak domowe jedzenie ...
środa, 30 listopada 2011
Tosty wymyślone przez mojego męża. Najpierw dzieciom nie bardzo smakowały ale od pewnego czasu zajadają się nimi. Moja córka ostatnio robiła je na kolację i były naprawdę dobre. A to, że zrobiła ja sama zachęciło ją do dalszych kuchennych robótek :)
czwartek, 24 listopada 2011
Jedna moja znajoma już od bardzo dawna chwali się jaki to robi pyszny placek z milky way. Postanowiłam zrobić podobny, który zawiera tylko tę mase a reszta wyszła w trakcie pieczenia :)
poniedziałek, 21 listopada 2011
Dość słony smak sera odczuwa się w sosie. Dzięki temu danie jest bardzo wyraziste :)
czwartek, 17 listopada 2011
Wszyscy już robią pierniki. Więc i ja postanowiłam. W końcu święta już niedługo. Przepis prosty. Ciasto musi sobie jednak poleżakować przez dłuższy czas :)
wtorek, 15 listopada 2011
Bananowiec tym razem na zimno. Na górę zawsze wylewałam galaretkę ale tym razem postanowiłam zrobić trochę inaczej i wyszło super smacznie :)
sobota, 12 listopada 2011
Bardzo aromatyczna szynka czosnkowa. Ilość czosnku można oczywiście zmniejszyć jeśli ktoś nie przepada za zbyt intensywnym samakiem czosnku :)
środa, 09 listopada 2011
Pyszne, szybko znikające w ustach moich domowników ucierane ciasto z jabłkami. Oznacza to , że ciasto wróci jeszcze nie raz na nasz stół. Jeśli zostanie ciasta to można go zawinąć w folię i włożyć do lodówki. W ten sposób utrzyma świeżość nawet przez 3 dni :)
niedziela, 06 listopada 2011
NA PEWNO ZNACIE TĘ SURÓWKĘ. JEST BARDZO SMACZNA I NAPRAWDĘ NIE JEST ZBYT WYMAGAJĄCA. MUSZĘ JEDNAK PRZYZNAĆ, ŻE MÓJ COLESŁAW MA W SOBIE O WIELE WIĘCEJ MAJONEZU NIŻ W PRZEPISIE. NO CÓŻ JA AKURAT TAKĄ WERSJĘ LUBIĘ :)
czwartek, 03 listopada 2011
W moim rodzinnym domu od ...nastu lat robi się zawsze gołąbki na 1 listopada, gdyż wtedy zjeżdża się większość rodziny a gołąbki to danie którymi można obdzielić dużo osób. Ja również w moim domu kontynuuję tę "Tradycję" :)
Akcja: Nie kradnij zdjęć! free counters
Free counters Durszlak.pl Top blogi
zBLOGowani.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów